Kontakt

Wanicki Serwis Sp. z o.o.
ul. Myślenicka 10
32-031 Mogilany

 

Dyrektor Handlowy
Robert Kyć
robert.kyc@wanicki.eu

 

Kierownik Działu Handlowego

Kierownik Działu Części

Kierownik Serwisu

Leszek Dec

Kamil Chwiejczak

Hubert Korczak

Leszek.dec@wanicki.eu

Kamil.chwiejczak@wanicki.pl

Hubert.korczak@wanicki.pl

603-670-839

609-500-383

665-650-682

Oddział Kazimierzówka

Kazimierzówka 156A
21-040 Świdnik
tel. 81-469-69-69 

Dział Handlowy

Dariusz Jankowski
Dariusz.jankowski@wanicki.eu
609-500-914

Michał Piech
Michal.piech@wanicki.eu
665-663-484

Piotr Szewczyk
Specjalista ds. maszyn Pottinger
Piotr.szewczyk@wanicki.pl
609-502-419

Cezary Adamczyk
Specjalista ds. Maszyn Ogrodowych
Cezary.adamczyk@wanicki.pl
693-300-673

Dział Serwisu

Sebastian Bartosik
Doradca Serwisowy
Sebastian.bartosik@wanicki.eu
609-500-307

Paweł Kutera
Doradca Serwisowy
pawel.kutera@wanicki.pl
697-692-003

Dział Części

Adam Bartoszcze
Adam.bartoszcze@wanicki.eu
665-663-990

Szymon Dondalski
Szymon.dondalski@wanicki.eu
665-665-034

Adam Kaczyński
Adam.kaczynski@wanicki.pl
603-951-375

 

Oddział Pułankowice

Pułankowice 91
23-212 Pułankowice
tel. 81-710-55-01

Dział Handlowy

Roman Bańka
Roman.banka@wanicki.eu
665-650-034

Michał Krzysztofek
Rejon Kielecki
Michal.krzysztofek@wanicki.pl
665-651-143

Dział Serwisu

Sebastian Bartosik
Doradca Serwisowy
Sebastian.bartosik@wanicki.eu
609-500-307

Dział Części

Marcin Mazur
Marcin.mazur@wanicki.eu
665-661-132

Wojciech Wieleba
Wojciech.wieleba@wanicki.pl
693-320-103

Odział Sitaniec

Sitaniec 463C
22-400 Zamość
tel. 84-307-22-70

Dział Handlowy

Jarosław Pawłowski
Jaroslaw.pawlowski@wanicki.eu
665-650-688

Kamil Bartnik
kamil.bartnik@wanicki.pl
609-500-394

Arkadiusz Woszczak
Specjalista ds. Maszyn Ogrodowych i Komunalnych
Arkadiusz.woszczak@wanicki.eu
665-650-281

Dział Serwisu

Mirosław Suseł
Doradca Serwisowy
Miroslaw.susel@wanicki.pl
609-504-136

Dział Części

Marcin Sobczak
Marcin.sobczak@wanicki.pl
609-650-197

Tomasz Kawałko
Tomasz.kawalko@wanicki.pl
609-500-938

Odział Janówek

Janówek 27A
05-600 Grójec

Dział Handlowy

Marcin Marchewka
Marcin.marchewka@wanicki.pl
609-500-058

Dział Serwisu

Hubert Korczak
Kierownik Serwisu
Hubert.korczak@wanicki.pl
665-650-682

Dział Części

Tomasz Izdebski
Tomasz.izdebski@wanicki.pl
609-500-168

Katarzyna Wnuk
katarzyna.wnuk@wanicki.pl
603-951-375

 

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, skontaktuj się z nami za pomocą poniższego formularza:

Mapa dojazdu