Wstecz wstecz
Zamów kombajn John Deere i zaoszczędź nawet 150 000 zł!
Udostępnij Facebook Twitter Linkedin Pinterest Email

Sprawdź naszą ofertę pojazdów John Deere logo

Zobacz ofertę pojazdów

Zamów kombajn John Deere i zaoszczędź nawet 150 000 zł!

Maszyny rolnicze

Planujesz zakup nowego kombajnu na sezon 2023? Skorzystaj z oferty  i złóż zamówienie w Wanicki Agro na kombajn John Deere z gwarancją ceny i zaoszczędź nawet 150 000 zł!

Skontaktuj się z nami: 697 690 187. 

 

Kombajn John Deere serii T gwarantuje żniwa w rekordowo krótkim czasie, dzięki do 10% większej wydajności dzięki specjalnej konstrukcji bębna separującego Tangential Plus. Unikalny wielobębnowy układ młócący z uprawą przepływającą nad bębnem nasiębiernym zapewnia równomierny przepływ upraw bez ostrych zakrętów i nagłych zmian kierunku. To dzięki temu można cieszyć się doskonałą jakością ziarna i słomy. Sprawdź!

Kombajn John Deere serii S osiąga wynik ponad 75 ton na godzinę i mniej niż 1% uszkodzonych ziaren. Wyróżnia go wyjątkowy czas sprawności operacyjnej i funkcje rolnictwa precyzyjnego. Dowiedz się więcej.

Seria X to esencja doskonałej sprawności połączonej z wydajnością zbiorów ponad 100 to na godzinie, przy stratach poniżej 1%! Kombajn John Deere serii X posiada bardzo duża szerokością roboczą wynoszącą aż 15,2 oraz posiada wygodną i najcichszą kabinę dostępna na rynku, o rozmiarze 3,68 m3. Sprawdź możliwości serii X.

YouTube
YouTube
Instagram