WANICKI AGRO

Pełen bak rozwiązań, doświadczenia, możliwości

WANICKI AGRO

Wanicki Agro to autoryzowany dealer marki John Deere na terenie województwa lubelskiego i mazowieckiego, a także w rejonie kieleckim. Będąc najmłodszą spółką Grupy Wanicki, firma jednocześnie zapewnia wieloletnie doświadczenie ekspertów oraz pełny wachlarz możliwości w postaci innowacyjnych i kompleksowych rozwiązań dla agrobiznesu i branży komunalnej.
Od ponad 5 lat firma Wanicki Agro aktywnie angażuje się w rozwój polskiego sektora agro i oferuje obsługę full-service w punktach zlokalizowanych w województwie lubelskim , mazowieckim i świętokrzyskim: w Pułankowicach, Sitańcu, Woli Piaseckiej oraz Janówku i Kostomłotach.
Wanicki Agro gwarantuje profesjonalną, kompleksową obsługę, świadcząc usługi w ramach trzech głównych filarów:
– sprzedaż nowych i używanych maszyn rolniczych
– sklep z częściami do maszyn rolniczych oraz akcesoriami http://czesci.wanicki.pl/
– autoryzowany serwis dostępny stacjonarnie i w terenie

Wanicki Agro działa 6 dni w tygodniu, zapewniając krótkie terminy oczekiwania na serwis oraz atrakcyjne rabaty dla stałych klientów.

John Deere - nie do zatrzymania

John Deere to marka z imponująca historią, która od ponad 100 lat dostarcza produkty oraz usługi dla sektora rolnictwa. Widniejący w logo skaczący jeleń to jeden z najpopularniejszych znaków towarowych na świecie, a jednocześnie symbol niezawodnej jakości. Ciągniki John Deere są produkowane i użytkowane na całym świecie, a fabryki i biura firmy znajdują się już w ponad 30 krajach. Wszystko po to, by jak najlepiej zrozumieć potrzeby rolników, różniące się w zależności od lokalizacji. O wysokiej jakości maszyn sygnowanych jeleniem najlepiej świadczy fakt, że są one doceniane w prestiżowych, branżowych plebiscytach. John Deere wielokrotnie znalazł się w gronie największych przedsiębiorstw świata w rankingu „Best Global Brands”.

Wanicki Agro i John Deere - współpraca, która gwarantuje niezawodne rozwiązania

Co łączy obie marki? Zarówno dla John Deere jak i dla Wanicki Agro kluczowymi wartościami są: integralność, jakość, zaangażowanie i innowacyjność. Wanicki Agro, będąc autoryzowanym partnerem marki John Deere na terenie województwa lubelskiego i mazowieckiego, dostarcza polskim rolnikom rozwiązania na najwyższym, światowym poziomie. Decydując się na maszyny rolnicze, komunalne czy ogrodnicze marki John Deere, wybierasz najlepszą jakość i najbardziej zaawansowane technologie, które realnie wpłyną na efektywność Twojego gospodarstwa.

Masz jakieś pytanie?

Wyślij do nas wiadomość, a chętnie odpowiemy!

Naciśnij Ctrl i przewiń, by przybliżyć mapę
Przesuń mapę dwoma palcami

Kontakt z Działem Handlowym

Numer telefonu (+48) 697 690 943
YouTube
YouTube
Instagram