Znajdź najbliższy oddział

Znajdź swój najbliższy oddział i skontaktuj się z nami

Naciśnij Ctrl i przewiń, by przybliżyć mapę
Przesuń mapę dwoma palcami
Lublin
Zamość
Kraśnik
Grójec
Kutno
Kielce
Jarosław
Dąbrowa Tarnowska
Racibórz

Zamość

Sitaniec 463C
22-400 Zamość
pn-pt 8:00-18:00
sb 8:00-14:00

Zadzwoń 84 307 22 70 Zadzwoń Wyślij email agro@wanicki.pl Wyślij email
Jarosław Pawłowski
Maszyny Rolnicze
E-mail jaroslaw.pawlowski@wanicki.pl Telefon 665 650 688
Mateusz Juś
Maszyny Rolnicze
E-mail mateusz.jus@wanicki.pl Telefon 665 650 281
Radosław Kopeć
Maszyny Rolnicze i Ogrodowe
E-mail radoslaw.kopec@wanicki.pl Telefon 609 500 394
Witold Podhajny
Maszyny Ogrodowe i Komunalne
E-mail witold.podhajny@wanicki.pl Telefon 697 694 979
Piotr Oczkoś
Maszyny Ogrodowe i Komunalne
E-mail piotr.oczkos@wanicki.pl Telefon 697 693 889
Leszek Dec
Specjalista Rolnictwa Precyzyjnego
E-mail leszek.dec@wanicki.pl Telefon 603 670 839
Mirosław Suseł
Kierownik Serwisu
E-mail miroslaw.susel@wanicki.pl Telefon 609 504 136
Paweł Kutera
Doradca Serwisowy
E-mail pawel.kutera@wanicki.pl Telefon 697 692 003

Grójec

Janówek 27A
05-600 Grójec
pn-pt 8:00-16:00
sb 8:00-14:00

Zadzwoń 721 22 44 44 Zadzwoń Wyślij email agro@wanicki.pl Wyślij email
Ignacy Tkaczyk
Doradca Serwisowy
E-mail ignacy.tkaczyk@wanicki.pl Telefon 697 375 645
Patrycja Guba
Administrator Serwisu
E-mail patrycja.guba@wanicki.pl Telefon 609 853 249

Kutno

ul. Intermodalna 1
99-300 Kutno
pn-pt 8:00-16:00

Zadzwoń 721 22 44 44 Zadzwoń Wyślij email agro@wanicki.pl Wyślij email
Radosław Michalak
Maszyny Rolnicze
E-mail radoslaw.michalak@wanicki.pl Telefon 668 824 563
Mariusz Bielak
Maszyny Rolnicze
E-mail mariusz.bielak@wanicki.pl Telefon 668 465 964
Łukasz Wasielewski
Specjalista ds. sprzedaży maszyn
E-mail lukasz.wasielewski@wanicki.pl Telefon 724 458 817
Andrzej Bielicki
Specjalista ds. sprzedaży maszyn komunalnych i ogrodowych
E-mail andrzej.bielicki@wanicki.pl Telefon 724 365 664
Dariusz Sułkowski
Specjalista ds. części
E-mail dariusz.sulkowski@wanicki.pl Telefon 728 352 851
Dominik Doroba
Specjalista ds. części
E-mail dominik.doroba@wanicki.pl Telefon 783 783 115

Jarosław

Tywonia 1a
37-500 Jarosław
pn-pt 8:00-16:00

Zadzwoń 721 224 444 Zadzwoń Wyślij email agro@wanicki.pl Wyślij email
Tomasz Gołębiowski
Maszyny Rolnicze
E-mail tomasz.golebiowski@wanicki.pl Telefon 785 762 395
Stanisław Naróg
Maszyny Rolnicze
E-mail stanislaw.narog@wanicki.pl Telefon 783 411 485
Paweł Majewski
Maszyny Rolnicze
E-mail pawel.majewski@wanicki.pl Telefon 785 411 266
Tomasz Jurkiewicz
Specjalista Rolnictwa Precyzyjnego
E-mail tomasz.jurkiewicz@wanicki.pl Telefon 785 762 399
Andrzej Stępień
Specjalista ds. części
E-mail andrzej.stepien@wanicki.pl Telefon 785 762 397
Rafał Urbanik
Specjalista ds. części
E-mail rafal.urbanik@wanicki.pl Telefon 785 251 227

Dąbrowa Tarnowska

Smęgorzów 325D
33-202 Dąbrowa Tarnowska
pn-pt 8:00-16:00

Zadzwoń 721 22 44 44 Zadzwoń Wyślij email agro@wanicki.pl Wyślij email
Michał Lechowicz
Maszyny Rolnicze
E-mail michal.lechowicz@wanicki.pl Telefon 785 760 378
Łukasz Kieroński
Maszyny Rolnicze
E-mail lukasz.kieronski@wanicki.pl Telefon 785 761 871
Piotr Gawlik
Maszyny Rolnicze
E-mail piotr.gawlik@wanicki.pl Telefon 785 411 294
Łukasz Lipka
Specjalista ds. części
E-mail lukasz.lipka@wanicki.pl Telefon 783 411 349

Racibórz

ul. Transportowa 4
47-208 Renska Wieś
pn-pt 8:00-16:00

Zadzwoń 721 22 44 44 Zadzwoń Wyślij email agro@wanicki.pl Wyślij email
Łukasz Jacheć
Specjalista Rolnictwa Precyzyjnego
E-mail lukasz.jachec@wanicki.pl Telefon 697 762 170
Paweł Kołodziej
Dział Części
E-mail pawel.kolodziej@wanicki.pl Telefon 785 762 390
Sebastian Komorek
Specjalista ds. części
E-mail sebastian.komorek@wanicki.pl Telefon 785 762 392
Zdzisław Dworzyński
Specjalista ds. części
Telefon 724 253 141

Kontakt ogólny

Chcesz skontaktować się z nasza główną siedzibą? A może potrzebujesz kontaktu online?

Wanicki Serwis Sp. z o.o.

ul. Myślenicka 19
32-031 Mogilany
Grzegorz Frankiewicz
Dyrektor Zarządzający
E-mail grzegorz.frankiewicz@wanicki.pl
Robert Kyć
Dyrektor Handlowy
E-mail robert.kyc@wanicki.pl
Łukasz Chaber
Regionalny Kierownik Sprzedaży
E-mail lukasz.chaber@wanicki.pl
Hubert Korczak
Kierownik Działu Serwisu
E-mail hubert.korczak@wanicki.pl
Piotr Molski
Kierownik Działu Części
E-mail piotr.molski@wanicki.pl
Katarzyna Chęć
Dział Marketingu
E-mail katarzyna.chec@wanicki.pl
Teresa Łastowska
Dział Finansowania
E-mail teresa.lastowska@wanicki.pl Telefon 668 523 641
Sandra Pawelec
Dział Finansowania
E-mail sandra.pawelec@wanicki.pl Telefon 785 918 386
Anna Obrusiewicz
Dział Ubezpieczeń
E-mail anna.obrusiewicz@wanicki.pl Telefon 573 351 139
YouTube
YouTube
Instagram