Maszyny rolnicze

Nowy kombajn John Deere W650i

Cena: 750000.00 PLN

Kombajn John Deere W650i zapewnia nawet do 5% większą wydajność, dzięki licznym inteligentnym rozwiązaniom. Podobnie jak inne maszyny John Deere cechuje go wytrzymałość i niezawodność. To co wyróżnia serię W to bezkonkurencyjna widoczność oraz brak punktów do codziennego smarowania. 

 

Spis treści

  1. Kombajn John Deere W650i – dane techniczne
  2. Kombajn John Deere W650i – zalety
  3. Kombajn John Deere W650i – nowowczesne rozwiązania
  4. Kombajn John Deere W650i – zużycie paliwa
  5. Kombajn John Deere W650i – konserwacja
  6. Kombajn John Deere W650i – opinie i cena
  7. Kombajn John Deere W650i – lubelskie

 

 

 1. Kombajn John Deere W650i – dane techniczne

 2. Kombajn John Deere W650i – zalety

Zalety kombajnu John Deere W650i:

 

3. Kombajn John Deere W650i – nowoczesne rozwiązania

John Deere W650i umożliwa przesyłanie map zbiorów i wilgotności na witrynę myjohndeere.com. Dane przesyłane są po ukończeniu prac na polu. Możemy je porównać z danymi z lat ubiegłych. W łatwy sposób możemy zarządzać pracą operatorów za pomocy za pośrednictwem sieci komórkowej, przesyłając im zadania i monitorując stan. 

Ekran kombajnu można udostępniać przez Internet. Właściciel gospodarstwa lub dealer może na ekranie komputera, na swoim telefonie lub tablecie zobaczyć zawartość ekranu. Dzięki temu operator może poprosić o radę, aby zoptymalizować wydajność kombajnu W650i. 

4. Kombajn John Deere W650i – zużycie paliwa

Kombajny John Deere W650i są wyposażone w wydajne silniki John Deere 6,8 i 9 l z turbosprężarką o zmiennej geometrii łopatek (VGT) lub dwiema turbosprężarkami.  Zarządzanie obrotami silnika pozwala obniżyć zużycie paliwa nawet o 10%. 

5. Kombajn John Deere W650i – konserwacja

Konserwacja w kombajnie John Deere W650i jest jedną z jego największych zalet, ponieważ nie wymaga ona przeprowadzania codziennych czynności konserwacyjnych.

Opcjonalnie można zamówić kombajn ze sprężarką z trzema wyjściami i 10 m przewodem. Pakiet operatora obejmuje skrzynkę na narzędzia w standardzie. Nowa odczepiana drabinka aluminiowa pozwala dotrzeć do wszystkich punktów serwisowych.

W kombajnie W650i powierzchnie są pod kątem, by uniknąć gromadzenia się brudu. Osłony przenośników ślimakowych zbiornika ziarna szybko się reguluje, a wymiana elementów sita jest niezwykle łatwa. 

 

 6. Kombajn John Deere W650i– opinie i cena

Kombajn John Deere W650i zasłyżył na pozytywne opinie m.in dzięki wygodzie pracy operatora, która jest niedopobicia. Duża kabina o doskonale wykonanym wnętrzu, ma wystarczająco miejsca, by czuć się wygodnie przez długie dni pracy. Zapewnia doskonałą widoczność zespołu żniwenego, zbiornika ziarna i ślimaka wyładowczego.  Kabina jest wyposażona w kolorowy ekran dotykowy o dużej przekątnej.  

 

7. Kombajn John Deere W650i – lubelskie i świętokrzyskie

Firma Agro Wanicki jest oficjalnym dealerem John. Jeśli poszukujecie Państwo fachowej porady oraz wsparcia w zakupie, to w jednym z naszych

4 oddziałów powstanie najlepsza oferta na zakup kombajny John Deere W650i w lubelskim i świętokrzyskim.

Oferujemy również sprzedaż części oraz serwis.

Zapraszamy do jednego z naszych oddziałów :

 

Kazimierzówka k. Świdnika

Pułankowice

Janówek

Sitaniec

 

Warto zobaczyć:

Młody Rolnik

John Deere 6145R

John Deere 6R

John Deere 6120M

John Deere 6155M