Maszyny rolnicze

Nowy John Deere 6MC

Cena: 245000.00 PLN

Wszystko, co mają do zaoferowania większe ciągniki. Z wyjątkiem wielkości.

6MC Series Tractors

Ciągniki John Deere serii 6MC to krewniacy ciągników serii 6RC. Obie te serie łączą cechy i możliwości większych ciągników w bardziej kompaktowej i zwrotnej formie. Są one dowodem na to, że aby być wielkim, nie trzeba być dużym.

Ciągniki John Deere serii 6MC to niezwykle wszechstronne maszyny o wielkich możliwościach. Mogą one być wyposażone w napęd na dwa lub cztery koła i jeden z trzech dostępnych silników PWS. Można wybrać przekładnię PowrQuad Plus 30K lub PowrQuad Plus 40K. Obie zapewniają płynniejszą, szybszą i wygodniejszą zmianę biegów, a przy tym są wyjątkowo łatwe w użyciu.

Ciesz się doskonałą widocznością we wszystkich kierunkach, nawet z założonym ładowaczem czołowym. Jeżeli dostęp do niektórych spośród budynków jest ograniczony ze względu na wysokość, skorzystaj z kabiny obniżonej. Ciągniki 6MC są przygotowane do instalacji wyświetlacza GreenStar i współpracują z magistralą ISOBUS, co umożliwia zwiększenie wydajności. Układ hydrauliczny z kompensacją ciśnienia (PC) jest w wyposażeniu standardowym, z możliwością maksymalnego natężenia przepływu do 80 l/min.
 

Firma Agro Wanicki jest oficjalnym dealerem John. Jeśli poszukujecie Państwo fachowej porady oraz wsparcia w zakupie, to w jednym z naszych

4 oddziałów powstanie najlepsza oferta na zakup ciągnika John Deere 5050E w lubelskim i świętokrzyskim.

Oferujemy również sprzedaż części oraz serwis.

Zapraszamy do jednego z naszych oddziałów :

 

Kazimierzówka k. Świdnika

Pułankowice

Janówek

Sitaniec

 

Warto zobaczyć:

Młody Rolnik

John Deere 6145R

John Deere 6R

John Deere 6120M

John Deere 6155M