Maszyny rolnicze

Nowy John Deere 6RC

Cena: 270000.00 PLN

Wszystkie cechy większych ciągników. Z wyjątkiem wymiarów.

6RC Series Tractors

Ciągniki z serii John Deere 6RC to wersje premium modeli z serii 6MC. Obie serie mają zalety i możliwości większych ciągników, ale są to zwrotniejsze konstrukcje o mniejszych wymiarach. To potwierdzenie faktu, że możliwości nie muszą iść w parze z wielkością.

Aby uzyskać jeszcze większą wydajność – na drodze i w terenie – oraz większy udźwig, wybierz model klasy premium z serii 6RC. Ciągniki te mają wszystkie zalety modeli z serii 6MC, ale można je zamawiać z mocniejszymi i bardziej zaawansowanymi układami i osprzętem.
Wszystkie ciągniki 6RC mają napęd na cztery koła i mogą być wyposażone w przekładnię AutoQuad Plus 40K, AutoQuad Plus ECO 40K lub PowrQuad Plus 40K. Dla maksymalnego komfortu jazdy wybierz przekładnię CommandQuad Plus lub CommandQuad Plus Eco. Opcjonalne trójprzegubowe zawieszenie (TLS) przedniej osi poprawia komfort i efektywność pracy.

Dodatkową zaletą jest większa precyzja układu inteligentnego całościowego sterowania sprzętem John Deere (iTEC Basic) oraz wzrost mocy na żądanie, realizowany przez układ inteligentnego zarządzania mocą (IPM). Ponadto ciągniki 6RC są standardowo wyposażone w układ hydrauliczny z kompensacją ciśnienia i przepływu (PFC), zapewniający natężenie przepływu do 114 l/min.
 

Firma Agro Wanicki jest oficjalnym dealerem John. Jeśli poszukujecie Państwo fachowej porady oraz wsparcia w zakupie, to w jednym z naszych

4 oddziałów powstanie najlepsza oferta na zakup ciągnika John Deere 5050E w lubelskim i świętokrzyskim.

Oferujemy również sprzedaż części oraz serwis.

Zapraszamy do jednego z naszych oddziałów :

 

Kazimierzówka k. Świdnika

Pułankowice

Janówek

Sitaniec

 

Warto zobaczyć:

Młody Rolnik

John Deere 6145R

John Deere 6R

John Deere 6120M

John Deere 6155M