Farmsight

 

System John Deere FarmSight daje pełniejszy niż kiedykolwiek wgląd w działalność. Pozwala na zdalne monitorowanie poszczególnych maszyn i umożliwia planowanie konserwacji zapobiegawczej oraz optymalizację zużycia paliwa i wydajności pracy. Użytkownik systemu uzyskuje również nowe, bardziej szczegółowe informacje agronomiczne, które pozwalają na bardziej świadome podejmowanie decyzji.

System John Deere FarmSight jest dostępny u lokalnego dealera John Deere w postaci czterech pakietów serwisowych:

 

DOSTĘPNOŚĆ OPERACYJNA

Zdalne monitorowanie i wsparcie serwisowe pomyślane tak, aby maksymalnie wydłużyć czas pracy bez przestojów.

> DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

 

 

WYDAJNOŚĆ

Monitorowanie kluczowych wskaźników wydajności poszczególnych maszyn pozwala zwiększyć produktywność.

> DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

 

 

LOGISTYKA

Monitorowanie wielu maszyn pozwala zwiększyć wydajność dużych flot.

Pakiety serwisowe dotyczące procesów logistycznych są jeszcze opracowywane. Skontaktuj się ze swoim dealerem i uzyskaj najświeższe informacje.

 

 

EKONOMIA AGRARNA

Pomoc i porady dotyczące podejmowania bardziej świadomych decyzji biznesowych pozwalających zwiększyć wydajność i rentowność.
Pakiety serwisowe z zakresu ekonomii agrarnej są jeszcze opracowywane. Skontaktuj się ze swoim dealerem i uzyskaj najświeższe informacje.

 

 

Skontaktuj się z lokalnym dealerem, aby uzyskać szczegóły dotyczące pakietów serwisowych i umówić się na prezentację systemu John Deere FarmSight.

Oddziały WANICKI AGRO : Pułankowice, Sitaniec, Świdnik oferują system John Deere FarmSight.

JAK TO DZIAŁA?

Maszyny wyposażone w technologię bezprzewodową JDLink są stale w trybie „online” i mogą być zdalnie monitorowane przez Internet na komputerze, tablecie lub smartfonie. Pozwala to uzyskiwać dane dotyczące lokalizacji maszyny, układów sterowania, wskazań oprzyrządowania i wyświetlaczy, a także osprzętu.

Po uzyskaniu zgody użytkownika dealer ma też możliwość przeprowadzania diagnostyki i optymalizacji maszyn, może wspomagać operatora, koordynować jego park maszynowy i korzystać z danych terenowych w celu wykonania analiz agronomicznych.

CO NAS WYRÓŻNIA?

System John Deere FarmSight to jedyne w swoim rodzaju, najlepsze w branży rozwiązanie łączące inteligencję, najbardziej zaawansowane technicznie podzespoły i dealerski pakiet serwisowy. Zapewnia on pełniejszy niż kiedykolwiek wcześniej wgląd w dane dotyczące użytkowania parku maszynowego i umożliwia optymalizację wydajności i rentowności.

JEDNO ZINTEGROWANE ROZWIĄZANIE

Firma John Deere to jedyny producent sprzętu rolniczego, który zaprojektował i opracował własną technologię rolnictwa precyzyjnego. Dzięki temu współpraca systemu z maszynami przebiega bezproblemowo i bardzo łatwo.

Jeden dostawca usług

Jeden numeru telefonu do serwisu pozwala oszczędzić czas, pieniądze i nerwy.

Jedna opłata

Mniej prac związanych z administracją i łatwiejsze planowanie budżetu.

DZIĘKI SYSTEMOWI FARMSIGHT...

Oszczędzasz czas — konserwacja zapobiegawcza i wyższa wydajność operatorów

Oszczędzasz pieniądze — niższe koszty eksploatacji i większa efektywność biznesowa

Oszczędzasz sobie stresu — przewidywanie kosztów eksploatacji i bardziej wydajne zarządzanie

Do wyboru są następujące pakiety serwisowe: „Dostępność operacyjna”, „Wydajność”, „Logistyka” i „Ekonomia agrarna”. Usługi świadczone w ramach poszczególnych pakietów i ceny tych pakietów różnią się w zależności od placówki dealerskiej.